MMA

Stipe Brčić prekidom izgubio protiv Jhonate Silve

Hrvatski MMA borac, 30-godišnji Stipe Brčić (11-4) je u svom trećem nastupu za Cage Warriors prekidom u trećoj rundi izgubio protiv Jhonate Silve (8-1). Bio je to njegov drugi poraz u britanskoj MMA organizaciji.

Član Mangetsu Gyma sjajno se borio, ali mu je Silva dva puta stvorio velike probleme desnim ‘high kickom’.

Brčić je imao lijepo rušenje u prvoj rundi, ali nije dugo zadržao protivnika na tlu. Potom je Silva sjajnim desnim ‘high kickom’ uzdrmao Stipu, no brzo se oporavio, te je ponovno rušio Silvu.

U nastavku je naš borac ponovno rušio protivnika, ali ga nije dugo zadržao na tlu. Silva je nastavio prijetiti ‘kickovima’.

Uslijedila je otvorena razmjena udaraca u kojoj je Brčić sjajno pogodio lijevim krošeom.

Stipe je tridesetak sekundi prije kraja runde upisao još jedno rušenje ‘double legom’.

Slično je bilo i u trećoj rundi, Brčić je pokušao s rušenjem, ali protivnik se obranio.

Nastavili su razmjenjivati udarce, a nakon dvije minute naš je borac uspio rušiti Silvu.

Silva je minutu i pol prije kraja još jednom pogodio desnim ‘high kickom’ i dobro uzdrmao Brčića, koji se rušenjima pokušavao spasiti.

Nakon lošeg pokušaja rušenja, Silva sjajno koljenom pogodio Brčić u glavu i sudac je prekinuo borbu.